KURUMSAL

image description

Sektörün en köklü kuruluşlarından BEYATLI DOOR’ UN temelleri 1982 yılında atılmıştır. Kurulduğu günden itibaren daima Türkiye’yi ve dünyayı modern çizgiler taşıyan ürünleri ile buluşturmayı ilke edinmiştir. Bugün imalatının %50 sini ihraç etmesi ve bir çok projede şuan BEYATLI DOOR markalı ürünlerin tercih ediliyor olması bu anlayışının en somut örneği olmuştur. Ayrıca, modern  ve lüks çelik kapı anlayışının Türkiye’deki ilk temsilcileri arasında yer almıştır. BEYATLI DOOR sac işleme konusunda, yıllar içinde kazandığı birikimi ve teknik altyapısı sayesinde, Türkiye de ve dünya da bir çok önemli projeye imza atarak yeni yaşam alanlarının şekillenmesinde önemli katkılarda bulunmuştur. 
 
2005 yılından itibaren KAYSERİ organize sanayi bölgesinde sektöründe imalata yatırım yaparak, marka ve ürün tanıtımına hız veren BEYATLI DOOR, bugün Türkiye’nin en büyük çelik kapı imalatçılarından biri haline gelmiştir. 
 
BEYATLI DOOR; sektöründe, sınırsız imalat disiplini, maksimum müşteri memnuniyeti, kaliteli ve estetik ürün anlayışının  bir araya geldiği nadir örneklerden biridir. Bu yaklaşımla dünyadaki sac ve MDF işleme teknolojilerini yakından takip ederek, Türkiye’ye pek çok yenilik kazandırmıştır. 
 
BEYATLI DOOR, her yeni imalatında çıtayı bir adım daha yukarılara taşıma gayretinden ödün vermemiştir. Özellikle yıllık 35.000 adet çelik kapı üretimi yaparak, bunu Türkiye ve dünya pazarına sunması, birçok büyük ölçekli projelerle tercih edilmesi, çelik kapı sektöründeki en önemli kuruluş olduğunu göstermiştir. 
 
BEYATLI DOOR, geldiği noktada hızlı büyümesini sürdürmek amacıyla, TÜRKİYE genelinde bir çok ilde bayilikler oluşturmuştur. Beklenenin üzerinde ilgi gören firmamız; yurtiçi bireysel tüketici talebine de bu şekilde cevap vermektedir, 10 farklı ülkede 100’ün üzerinde noktada satışa sunulan ürünlerimizle, Orta Doğu Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgesinde sektörde söz sahibidir. 

 

BEYATLI DOOR;

GÜÇLÜ GEÇMİŞİ

16.000 M2 İMALAT ALANI

YILLIK 35.000 ADET İMALAT KAPASİTESİ

SON DERECE GÜÇLÜ VE TEKNOLOJİK MAKİNE PARKURU

DENEYİMLİ İDARİ KADROSU

ALANINDA KENDİNİ YETİŞTİRMİŞ, İMALAT ELEMANLARINA SAHİP OLMASI

 

Nedeniyle, sektöründe, Türkiye’nin en büyük 5 firmasından biridir.


BEYATLI DOOR, hızlı yükselişiyle vizyonunu ve amaçlarını daha da yukarılara taşıyarak, sektöründe sadece Türkiye’nin değil, dünyanın önde gelen kuruluşlarından biri olmak için kararlılıkla çalışmaktadır.


BEYATLI DOOR ESTETİKTİR, ÇÜNKÜ ÖZGÜN TASARIMLARA SAHİPTİR.

 

MİSYONUMUZ

İşimizi seviyoruz ve her geçen gün daha da profesyonel hizmetler veriyoruz.

Son sistem makinelerle, uzman teknik elemanlarıyla, müşterilerinden aldığı olumlu destekle her zaman kendini yenileme ve mükemmele taşımayı hedef edinmiştir.

Dünya piyasasında gelişmekte olan sektörler için en mükemmel deneyimini yaşatmak ve müşterilerine büyük değer yaratmaktır.
Sürekli gelişim için müşterilerimize ve teknolojiye yatırım yapmayı, politikamızın ayrılmaz bir parçası haline getirmek Kalitemizi geliştirme konusundaki yaklaşım tarzımızı proaktif olmakla beraber iş ortaklarımızın, ihtiyaç ve beklentilerini dile getirmeden önce, bizler bunları saptayıp giderme yönünde çaba göstermek uğruna sağlam bir ar-ge çalışması yapmak